Bernard Buffet
(1928-1999)
Město
No.: 281565Auction price: 12.500 CZK (521 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:08
litografie, 65,5 x 45,5 cm, sign. DU Bernard Buffet, rám
Current price: 12.500 CZK (521 €)
(1928-1999)
Město