Rudolf Mejsnar

(1928)

  • Rudolf Mejsnar

    (1928)

    Hudebníci

    No.: 244796

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:41

    akvarel,tužka, papír, 13,8 x 26 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Rudolf Mejsnar

    (1928)

    Postava v krajině

    No.: 244797

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 10. 06. 2020 15:42

    akvarel, běloba, papír, 22 x 29,3 cm, sign. PD Mejsnar, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (18 €)