Zdeněk Adamec
(1934-2017)
Zamilovanost
No.: 281667Auction price: 23.500 CZK (980 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:50
olej, plátno, 63,5 x 48,5 cm, sign. LD Adamec, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 23.500 CZK (980 €)