Juraj Bartók

  • Juraj Bartók

    Osamělá slunečnice

    No.: 244723

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 09. 06. 2020 16:08

    olej, sololit, 70 x 50 cm, sign. LD Bartók, rám, na zadní straně štítek dílo s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (18 €)