Juraj Bartók
Osamělá slunečnice
No.: 281779Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:00
olej, sololit, 70 x 50 cm, sign. LD Bartók, rám, na zadní straně štítek dílo s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)