• Mencl

    Na samotě u lese

    No.: 229024

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 02. 07. 2020 14:25

    olej, sololit, 45 x 84 cm, sign. PD Mencl, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (15 €)