Vladan Kolář
(1978)
No.: 281687Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:10
akryl, plátno, 45,5 x 55 cm, sign. vzadu Vladan Kolář, rám
Current price: 2.500 CZK (105 €)
(1978)