Rudolf Kudrnáček
Zelený obelisk
No.: 281650Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:33
akryl, plátno, 2015, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2015, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Rudolf Kudrnáček
Hory
No.: 281651Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:34
akryl, plátno, 2016, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2016, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Rudolf Kudrnáček
Bodyguard
No.: 281652Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:35
akryl, plátno, 2020, 70 x 70 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 10.000 CZK (417 €)