Gabriela (Ela) Horálková

(1893-?)

  • Gabriela (Ela) Horálková

    (1893-?)

    Portrét dívky

    No.: 269982

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 15:18

    olej, plátno, 1942, 69 x 60 cm, sign. PD E. Horálková 1942, rám, zašpiněné plátno, poškozený rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.500 CZK (188 €)