Jan Heres
(1992)
Póza II
No.: 281645Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:28
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jan Heres 2023, Jan Heres studoval na Akademii výtvarných umění v Praze nejdříve v ateliéru malířství I u Jiřího Sopka (2015–16) a posléze v ateliéru malířství III u Michaela Rittsteina. Svou tvorbu nadále posouval skrze stáže a rezidence v zahraničí. V…
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)