Jan Pražan
(1979)
No.: 281647Auction price: 13.900 CZK (580 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:30
olej, plátno, 2009, 111 x 190 cm, sign. vzadu Pražan 09
Current price: 13.900 CZK (580 €)
(1979)