Ludvík Kuba

(1863-1956)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Čtení o Makedonii

    No.: 260889

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:44

    kniha, podpis na patitulu L. Kuba, cesty a studie z roků 1925-1927, vyd. Družstevní práce, Praha, 1932, obs. 18 kreseb, 15 harmonisovaných písní, 20 bar. příloh a mapku, pův. clpl. vazba se zlacením na hřbetu, 225s., hřbet desek mírně rozpáraný, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní,…

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Čtení o Starém Srbsku

    No.: 260890

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 14:45

    kniha, podpis na patitulu L. Kuba, cesty a studie z roků 1890-1927, vyd. Družstevní práce, Praha, 1932, obs. 17 kreseb, 9 harmonisovaných písní, 20 bar. příloh a mapku, pův. clpl. vazba se zlacením na hřbetu, 211s., hřbet desek mírně rozpáraný, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, …

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Lid slovanských zemí v obrazech

    No.: 260911

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 15:06

    bibliofilie, podpis L. Kuby na patitulu, katalog výstavy k 90. narozeninám v Mánesu, úprava Fr. Hudeček, vydal ČSVU a Národní muzeum, Praha 1953, 64s., brož., ob. při krajích drobně poškozená a lehce zašlá, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Crouched boy

    No.: 261524

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 24. 01. 2022 14:36

    charcoal, paper, 1895, 59 x 36 cm, signed lower/right L Kuba Paris 1895, framed, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 10.000 CZK (417 €)