Miloslava Nievaldová

  • Miloslava Nievaldová

    Cesta

    No.: 240962

    Auction price: 4.500 CZK (161 €)

    Planned termination: 02. 06. 2020 14:02

    olej, plátno, 85 x 85 cm, sign. PD M. Nievaldová, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.500 CZK (161 €)