Jan Konůpek

  • Jan Konůpek

    Labyrint světa

    No.: 245916

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 23. 07. 2020 11:56

    lept, 24 x 16,5 cm, ilustrace k Labyrintu světa (J. A. Komenský), Všudybyl pozoruje běžícího studenta, na pozadí ruiny na Klárově v Praze, na papíře drobonké hnědé skvrnky, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Jan Konůpek

    Púchová

    No.: 186071

    Auction price: 1.400 CZK (52 €)

    Planned termination: 24. 08. 2020 14:03

    sanguine, paper, 1937, 43 x 30,5 cm, monogr. LD KpK, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 1.400 CZK (52 €)

  • Jan Konůpek

    Alois Dyk PF 1935

    No.: 220229

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 24. 08. 2020 14:49

    lept, 11,1 x 14,6 cm, sign. PD Konůpek, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Jan Konůpek

    Do Máchovského roku 1936

    No.: 238808

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 14:20

    lept, 13 x 9 cm, sign. PD Konůpek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 200 CZK (8 €)