On-line auction

.

  • Jan Jílek

    (1905-1982)

    No.: 135094

    Auction price: 2.500 CZK (90 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:00

    oil, canvas, 1938, 85 x 65 cm, signed RD J. Jílek 38, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (90 €)

    Benátky

    No.: 139547

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:01

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Evžen Trunečka - Prostějovský

    (1907-1971)

    Labská stráň

    No.: 177632

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:02

    colored drawing ink, paper, 1968, 24,5 x 39 cm, rám, artist´s signature and rubber stamp on back, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (9 €)

  • Brunner

    No.: 177671

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:03

    watercolor, paper, 1989, 40 x 56 cm, sign. LD Brunner 1989, rám, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Podzimní čas

    No.: 177677

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:04

    tempera, pastel, paper, 1986, 39,5 x 27,7 cm, signed RD unreadable, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (22 €)

    Slepé rameno řeky

    No.: 177678

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:05

    etching, 21,2 x 17,2 cm, rám, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Podzim v Krkonoších

    No.: 177681

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:06

    lithography, 1976, 30 x 39,5 cm, signed RD Karel Dlabola 1976, rám, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (9 €)

    Potůček

    No.: 177774

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:07

    oil, canvas, 1941, 35 x 46 cm, signed RD illegible, rám, damaged painting in places, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Imrich

    Růže

    No.: 177858

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:08

    linocut, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kytice v malovaném džbánku

    No.: 177895

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:09

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Motýl s květinou

    No.: 182038

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:10

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Špicner

    Pohled na Týnský chrám

    No.: 185341

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:11

    dřevoryt, 1969, 29,5 x 21,2 cm, sign. PD Špicner 69, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Dřevěný most

    No.: 185370

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:12

    akvarel, papír, 1969, 21,5 x 27,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Sázava ve Hvězdonicích

    No.: 185376

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:13

    dřevoryt, 1954, 16,8 x 24,4 cm, sign. PD Karel Tondl, pasparta, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art, Aesthetics and Philosophy at The Faculty of Phi…

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Josef Kos

    Náměstí v Havlíčkově Brodě

    No.: 186520

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:14

    litography, 1970, 30,5 x 39,5 cm, sign. RD J. Kos 70, rám, no. 7/200, on frame minor scratches, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (9 €)

  • Milena Diblíková

    (1928)

    Police nad Metují

    No.: 186575

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:15

    litography, 1976, 26,5 x 39,8 cm, sign. RD Milena Diblíková 1976, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Profil muže

    No.: 186654

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:16

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Chalupa

    No.: 196734

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:17

    colour lithography, 15 x 21 cm, LD signed on stone Arno Nauman, rám, on frame small damage, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Matthaeus Merian

    (1593-1650)

    Liechtstall

    No.: 197310

    Auction price: 1.300 CZK (47 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:18

    engraving, 21 x 32 cm, rám, slightly yellowed, in the middle folded paper, on paper small stains, on frame small scratches, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.300 CZK (47 €)

    Malíř selských motivů

    No.: 197728

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:19

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Podzimní krajina

    No.: 198620

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:20

    olej, karton, 26 x 35 cm, rám, malba poškozena, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Koncert

    No.: 199229

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:21

    lithography, 37,5 x 30 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Praha - Hrad z Chodkových sadů

    No.: 200001

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:22

    lept, 1942, 32 x 24,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Alois Moravec

    Dívka u rybníka

    No.: 200040

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:23

    litografie, 23,5 x 34 cm, sign. PD AMoravec, pasparta, č. 28/50, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague,…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Adolf Bělohoubek

    (1882-1942)

    Mostecká věž

    No.: 201109

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:24

    tuš, papír, 44 x 29 cm, sign. LD A. Bělohoubek, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

  • Alois Moravec

    Dvě selky

    No.: 201117

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:25

    kolorovaná litografie, 21 x 33 cm, sign. PD AMoravec, rám, č. 22/50, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, mem…

    Current price: 250 CZK (9 €)

  • B. Čech

    Rýžoviště u Harrachova

    No.: 201121

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:26

    tužka, papír, 1934, 17 x 21 cm, sign. PD B. Čech 3/8. 34., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (15 €)

  • Špicner

    Orloj

    No.: 201126

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:27

    dřevoryt, 1969, 29,7 x 21,7 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Špicner

    Interiér kostela

    No.: 201127

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:28

    dřevoryt, 1969, 30 x 21,6 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Špicner

    Zlatá ulička

    No.: 201128

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 14:29

    dřevoryt, 1969, 29,8 x 21,5 cm, sign. PD Špicner 69, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)