Honoré Daumier
(1808-1879)
Tátové
No.: 276736Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:34
litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)