La Collégiale et li Rondia

    No.: 1640

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:02

    lept, 9,5 x 14,5 cm, vzadu popsáno, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

    Das Nordlicht in Norwegen

    No.: 1641

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:03

    mědirytina, 9 x 13,8 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na p

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Nákres pokoje

    No.: 1643

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:04

    tužka, papír, 1947, 14,9 x 21,2 cm, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysoké škole uměleckoprůmyslové), lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Bavlnářské závody v Semilech

    No.: 1662

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:22

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Pohled na továrnu

    No.: 1663

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:23

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Pole u vesnice

    No.: 1665

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:25

    akvarel, papír, 47,5 x 36 cm, přilepeno na papíru,

    Current price: 1 CZK (1 €)

    No.: 1672

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:32

    fix, kombinovaná technika, papír, 59,3 x 42 cm, LD značeno, při okrajích poškozený papír

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Pohled na vesnici

    No.: 1673

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:33

    tuš, akvarel, papír, 1967, 41,5 x 57 cm, sign. PD, rám

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

    Peklo

    No.: 1687

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:47

    pastel, papír, 1994, 38 x 23 cm, sign. PD, rám

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

    No.: 1688

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:48

    pastel, papír, 1994, 23 x 37 cm, sign. PD, rám

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Zátiší s květinou

    No.: 1689

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:49

    tužka, pastel, papír, 1991, 30 x 15 cm, sign. PD, rám

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Oheň

    No.: 1690

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:50

    tužka, pastel, papír, 1994, 35 x 21 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky

    Current price: 1 CZK (1 €)

    No.: 1691

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:51

    olej, plátno, 30 x 22 cm

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Světluška

    No.: 1692

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:52

    olej. sololit, 54 x 58 cm

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Kůň

    No.: 1694

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 08:54

    mědirytina, 11,4 x 15,5 cm, rám, zažloutlý, pokrčený papír, na papíře skvrny

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Neznamý autor

    Postavy (fotografie obrazu Kristiana Kodeta)

    No.: 1710

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 09:10

    fotografie, 17,5 x 23,6 cm

    Current price: 1 CZK (1 €)

  • Neznamý autor

    Ženská postava (fotografie díla Jana Kodeta)

    No.: 1711

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 09:11

    fotografie, 24 x 17,8 cm

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Krajina (fotografie obrazu Kristiana Kodeta)

    No.: 1712

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 09:12

    fotografie, 13,7 x 19,4 cm, vzadu značeno razítkem autora

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Sklenička

    No.: 1715

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 05. 02. 2021 09:15

    fotografie, 23,5 x 37 cm, rám

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids