A Vieu of the Hospital Piazza of St. Mari at Florence

    No.: 253047

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:07

    kolorovaná rytina, 18. století, 23 x 39 cm, DU značeno: Published acording to Act of Parliament August 1760, A Paris chez J. Cherau rue St. Jacques, při okrajích zahnědlý papír,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Le Chateau de Vincennes prés Paris

    No.: 253048

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:08

    kolorovaná rytina, 18. století, 26 x 42 cm, značeno PD: a Paris chez Daumont rus St. Martin, při okrajích mírně zažloutlý a zašpiněný papír,

    LÁbbaye de Port Royal des Champs, Paris

    No.: 253049

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:09

    kolorovaná rytina, 19. století, 23 x 38 cm, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Platea et Templum Scotorium Viennae

    No.: 253050

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:10

    kolorovaná rytina, 18. století, 27,5 x 40 cm, nalepeno na kartonu, poškozeno, podkladový karton zašpiněný,

    St. Omer v Artois, Francie

    No.: 253054

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:14

    mědirytina, 18. století, 36,9 x 47,8 cm, stav vynikající, uprostřed přeloženo

    Neu Deutschland mit seinem ganzen begriff und eingeschlossnen landschaften

    No.: 253059

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:19

    dřevoryt, 26,5 x 34,5 cm, poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    …a užasla nad tím co viděla.

    No.: 239417

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:24

    watercolor , black ink, paper , 19 x 19,5 cm, rám, slightly yellowed and wrinkled paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

    Chalupa v zimě

    No.: 177543

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:25

    olej, karton, 34,3 X 49,7 cm, rám, na rámu drobné oděrky

    Stavení

    No.: 253946

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:21

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Lesní zátiší

    No.: 253945

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:22

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Dívka s čepcem

    No.: 236787

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:23

    tempera, běloba, tuš, papír, 13,5 x 15 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Závora u vstupní brány

    No.: 226854

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:24

    akvarel, tužka, papír, 14,8 x 10,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

    Památný Žižkův dub v Myšlíně

    No.: 137601

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 02. 2021 18:25

    pencil, paper, 1977, 21,9 x 14,8 cm, description below, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Koupající se Číňanky

    No.: 137165

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 13:57

    print, 27,6 x 20,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    No.: 206691

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:47

    mezotinta, 1981, 16 x 12,6 cm, sign. PD nečitelně 81, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

    Zima

    No.: 206690

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:48

    litografie, 2001, 10,1 x 6 cm, sign. PD neučetelně 01, 5/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Dostaveníčko

    No.: 243273

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:49

    litografie, 48,5 x 39,5 cm, vyřezávaný dřevěný rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Vojáci

    No.: 243280

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 04. 02. 2021 18:50

    chromolitografie, 38 x 56,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Břízy

    No.: 214289

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:34

    litografie, 18,6 x 14,3 cm, PD značeno, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Západ slunce

    No.: 214290

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:36

    litografie, 18,6 x 14,3 cm, LD značeno, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Ex libris Frant. Kubín

    No.: 217210

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:40

    dřevoryt, 7 x 5 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Z knih R. Klinkovského

    No.: 217212

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:42

    litografie, 7,5 x 5 cm,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Ex libris František Vaníček

    No.: 217238

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 18:44

    dřevoryt, 8,8 x 9,2 cm, sign. DU,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Květina

    No.: 217692

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 19:08

    kolorovaný linoryt, 1988, 20 x 11,4 cm, sign. PD,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Podzimní krajina

    No.: 217696

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 19:10

    kvaš, papír, 22 x 16 cm, sign. LD,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Dívka s motýlem a jablkem

    No.: 218137

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 19:16

    litografie, 1983, 7 x 10 cm, sign. PD, 18/50,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Klíč v davu

    No.: 218163

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 19:18

    linoryt, 7,5 x 17 cm, sigh. DU, v předu popsáno: nečitelné,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    No.: 225310

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 20:30

    lept, 11,5 x 8,5 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Atelier K. Dudešek

    No.: 228512

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:10

    litografie, 1944, 11,1 x 16,6 cm,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Šlechtic a poddaný

    No.: 242422

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 08. 02. 2021 21:48

    dřevoryt, 4 x 9 cm,

    Current price: 170 CZK (7 €)