Max Švabinský
Květinový motiv
No.: 192Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 28 x 22 cm, sign. PD M Švabinský, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids