No.: 281917Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:31
olej, karton, 19 x 19 cm, sign. PD Wimer, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Statek mezi stromy
No.: 281859Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:32
olej, plátno, 56 x 78,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 700 CZK (30 €)
Krajina s řekou
No.: 259348Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:33
olej, karton, 30 x 34 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Parný den (podle Antonína Slavíčka)
No.: 202563Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:34
tempera, cardboard, 1975, 44,9 x 62,4 cm, at the back side described, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Dva výjevy
No.: 281927Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:39
dřevoryt, 17,8 x 9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Václav Havel
No.: 281757Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 18:20
bromostříbrná fotografie, 29,9 x 40,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)