Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Žízně
No.: 21Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, vydal Lad. Kuncíř, Praha 1921, úprava (titulní a obálková kresba) František Vik, 500 výtisků, 106 s., clpl. vazba, vevázaná obálka, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Jean Giono: Vysočiny
No.: 20Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, kresba a překlad B. Reynek, vydali Bohuslav Durych a Vlastimil Vokolek , Pardubice 1936, edice Delfín, 700 výtisků, 141 s., clpl. vazba, obálka vevázaná, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Modlitby (Stará Říše)
No.: 18Auction price: 4.000 CZK (167 €)
bibliofilie, naproti titulu vevázána / částečně vlepena suchá jehla B. Reynka (nesign., papír oříznut do fomátu knihy 14 x 8,5cm, původ nejasný), vyd. a přel. Ant. L. Stříž, Stará Říše, 1917, ruční papír, dvoubarevný tisk, paginace každého z oddílů modliteb zvlášť (cca 100 stran), převazba do clkžn.…
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Georges Bernanos: Noc
No.: 17Auction price: 400 CZK (17 €)
Current price: 400 CZK (17 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Léon Bloy: V temnotách
No.: 16Auction price: 400 CZK (17 €)
Current price: 400 CZK (17 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Suzanne Renaud: Tušený úsvit
No.: 15Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Hans Carossa: Básně
No.: 405Auction price: 400 CZK (17 €)
samizdat, vzácně se objevující Reynkův překlad básní H. Carossy, nedat. a neznačený samizdat, paginováno - 29 listů, průklepový papír svázaný do plátěných desek, zažloutlé okraje, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)