Bohuslav Reynek

(1892-1971)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Veroničina rouška

    No.: 140

    Auction price: 155.000 CZK (6.200 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 15:00

    suchá jehla, 22 x 16,5 cm, sign. PD Reynek, rám

    Current price: 155.000 CZK (6.200 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Sníh

    No.: 141

    Auction price: 135.000 CZK (5.400 €)

    suchá jehla, 1941, 13 x 8,5; 11,5 x 13 cm, sign. vše PD Reynek, nabízený cyklus obsahuje 9 suchých jehel z původních 10, 7x rámováno, 2x volný list, v souboru chybí grafika s číslem V.“

    Current price: 135.000 CZK (5.400 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Tvé prsty...

    No.: 238

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 15:00

    suchá jehla, 11 x 18 cm, sign. PD Reynek

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Ondřej Fibich: Tři z Petrkova

    No.: 342

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    bibliofilie, suchá jehla B. Reynka ve frontispisu, podpis autora v tiráži, vyd. jako soukr. tisk Dominik Mačas, Nezvěstice, 2016, ex. 9/40, ruční papír z Velkých Losin, volné listy v ob.,,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Tři dokumenty ke Stínu kapradiny

    No.: 364

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    bibliofilie, rytina B. Reynka ve frontispisu (pozdější otisk), vyd. J. Glivický, Prostějov, 1977, ex. 6/22, tisk Josef Cipra, ruční papír, volné archy v ob., výborný stav,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Na voze

    No.: 249239

    Planned termination: 07. 12. 2020 23:46

    suchá jehla, 6 x 9 cm, pozdější otisk z původní desky,

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Cesta do Egypta

    No.: 249241

    Planned termination: 07. 12. 2020 23:50

    suchá jehla, 7,8 x 11,3 cm, pozdější otisk z původní desky,

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Kozy

    No.: 249242

    Planned termination: 07. 12. 2020 23:52

    suchá jehla, 8,7 x 7,6 cm, pozdější otisk z původní desky,

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Motýl

    No.: 249243

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 23:54

    suchá jehla, 14,2 x 12,2 cm, značeno PD tisk Reynek, pozdější otisk z původní desky,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Kůzlátka

    No.: 249244

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 23:56

    suchá jehla, 12,2 x 8 cm, značeno PD tisk Reynek, pozdější otisk z původní desky,

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Na voze

    No.: 249509

    Planned termination: 08. 12. 2020 17:50

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    O.W. Milosz: Mifiboseth

    No.: 251042

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 17. 12. 2020 14:57

    bibliofilie, dřevoryt na titulním listu a obálka J. Benda, přeložil Bohuslav Reynek, dvoubarevným tiskem vytiskli Kryl a Scotti, edice Dobré dílo, sv. 58, vydala Stanislava Jílovská, Praha 1919, 57 s., brož, stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Grafické dílo

    No.: 251117

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 17. 12. 2020 16:11

    katalog, text J. Šerých, 6 čb. vyobrazení, vyd. Galerie v Havlíčkově Brodě, 1968, tři dvojlisty s obálkou, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Výběr z díla 1930-1971

    No.: 251119

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 17. 12. 2020 16:13

    katalog, řada čb. vyobrazení děl a básně B. Reynka, doprovodný text O.A. Kukla, seznam vyst. prací, vyd. GHMP, Praha, 1972, volné listy s obálkou, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Grafika, kresby

    No.: 251120

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 12. 2020 16:14

    katalog, 12 čb. vyobr., text N. Dvořáková, vyd. Dům umění města Brna, 1985, sešit, nestránkováno, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Grafické dílo

    No.: 251121

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 12. 2020 16:15

    katalog, text J. Šerých, seznam vyst. prací, vyd. Komise ŽKL, Žďár nad Sázavou, 1970, tři dvojlisty, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Bohuslav Reynek a kniha

    No.: 251122

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 12. 2020 16:16

    katalog, leták v výstavě, ukázka z knihy Had na sněhu, seznam překladů B. Reynka, vyd. Památník národního písemnictví, Praha, 1970, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)