-
Neurčený autor
Letáky (srpen 1968)
No.: 875Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:19
rozmnoženiny, 38 ks, obs.: obvodni připravný výbor KAN v Praze 1 (podepsáno v tisku Karol Wild - 23. 8. 1968), Výzva spojeneckým vojákům z tiskárny Polygrafiaze dne 21. 8. 1968, leták Státni památkové péče, Prokurátoři CSSR (24. 8. 1968), Nikdy nezapomeneme - seznam obětí srpnových dnù, Stručný výta…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Plakáty (srpen 1968)
No.: 876Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:20
9x plakát, obs.: UNESCO vyhlásilo rok 1968 rokem lidských práv - Vraťtee je i nám! (trochu poškozené okraje); Důvěřujeme vám! (A2 s fotoportréty L. Svobody a A. Dubčeka), úbytky papíru v rozích; Svoboda-Suverenita-Socialismus-Demokracie (A1 s fotoportrétem L. Svobody), úbytky papíru v rozích, stopy …
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Propagandistické letáky okupačních vojsk (srpen 1968)
No.: 877Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:21
letáky, 5ks, obs.: 1) Leden - Ano! Kontrarevoluce - Ne! 2) Prohlášení k občanům ČSSR 3) Vyhlasenie k občanom ČSSR (ušpiněno) 4) Občané Československa (ušpiněno) 5) Prichod do Moskvy prezidenta ČSSR L. Svobody; zažloutlý papír, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
ČB fotografie ze srpnových dnů r. 1968 v Praze
No.: 878Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:22
fotografie, 13x čb fotografie z Praha a 1x čb foto z Olomouce (mítink za zvolení Čestmíra Císaře prezidentem) neznámého autora, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Catalogue des Tableaux peints par douze Artistes: Beauverie, Bureau, Chataud, Champeaux, Darru, Hereau, Mathon, Pille, Quost, Porcher, Ribor, Vuillefroy
No.: 1201Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:45
katalog, 12x lept Imp. A. Cadart, katalog k aukci konané 29. 4. 1875 v hotelu Drouot, plpl. přev., nestr., flíčky na někt. listech (mimo tisk. plochy), dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Jeden kus života
No.: 1559Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:43
40x kresba, 22,5 x 16,5 - 15 x 10,7 cm, ilustrace ke knize, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
La Province de Namur
No.: 458Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, konvolut 7 suchých jehel s pařížskými motivy, 6x sign. PD Gérárd?, ex. 76/89, volné listy v pův. ob., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Vůle lidu (propagandistická kniha o Číně)
No.: 392Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, několik čísel časopisu Vůle lidu (volný překlad), obs. velké množství obrazového materiálu (čb. i bar. fotografie, reprodukce, mapy aj.), vyd. v Číně, 1950, uprostřed knihy umístěn rozkládací čb. plakát s Mao Ce-tungem, plpl. převazba, pův. ob. vevázány, místy jen trochu ušpiněno, desky mírně…
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Nauka o cestovním ruchu
No.: 390Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, obsáhlý text neurčeného autora či autorů s širokým záběrem týkajícího se cestovního ruchu, jednotlivé kapitoly pojednávají např. o historii, významu, předpokladech cestovního ruchu, jiné o o provozu hotelů, restaurací, o funkcích jednotlivých číšníků, o organizaci, zaměstnancích, stravování a…
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
II. celostátní spartakiáda (japonsky)
No.: 389Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, zcela výjimečně se objevující knižní fotografická reportáž ze spartakiády v japonštině, vyjma nadpisu na deskách a na tit. listě jsou texty kompletně v japonštině, na předsádce vlepený kolofon, 1960, pův. clpl. vazba, obs. velké mn. čb. vyobr., na předsádce věnování v japonštině, velmi dobrý …
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Ruční papír z Velkých Losin
No.: 383Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
soubor papírů a obálek, 32 x 23 cm, 19 obálek a 17 ruční papír s průsvitkou (žerotínský lev) z Velkých Losin, textová část na ručním papíru, vše v kart. kazetě, utrženy papírové úchyty držící soubor papírů uvnitř kazety, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Franz Fekkette, Radomil Uhlíř: Lstivá Stéla
No.: 521Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, námět a fotografie F. Fekkette, text R. Uhlíř, vyd. nákladem vlastním, 2014, brož, nestr., ob. odlepena od bloku listů, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Velislavova Bible (Velislai biblia picta)
No.: 12Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, faksimile jedinečné obrazové bible, původně vytvořené v letech 1325 až 1349, vyd. Archa 90, Praha, 2007, ex. 327/799, pův. clkžn. vazba s kováním při okrajích a uprostřed desek, přiložen 2x pův. sešit s textem Z. Uhlíře (angl.) a soupisem vyobr. (česky/anglicky), v pův. plátěném ochranném pou…
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Náměstí v Rakovníku
No.: 2Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:01
rytina z kovu, 24 x 33,5 cm, značeno PD , rám
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Krajinka
No.: 3Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:02
olej, plátno, 53,5 x 65 cm, sign. PD, rám, místy odpadlá malba
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Krajina v zimě
No.: 7Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:06
olej, papír, 33 x 43 cm, sign. PD , rám
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Neurčený autor
Zlaté kapky
No.: 12Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:11
lept, 69 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 2/10
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neurčený autor
Háj
No.: 19Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:18
pastel, papír, 38 x 50 cm, sign. PD , rám
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Neurčený autor
Krajinka
No.: 23Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:22
olej, lepenka, 21 x 31 cm, sign. PD , rám
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Horské chaty
No.: 25Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:24
litografie, 17 x 22 cm, sign. PD, rám, č. 31/100
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Most v Oseckém údolí
No.: 30Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:29
olej, plátno, 1904, 63 x 86 cm, sign. PD, rám
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Na dvorku
No.: 37Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:36
tisk, 36,5 x 31,5 cm, sign. LD v tisku, rám
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Neurčený autor
Váza
No.: 39Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:38
glazovaná pálená hlína, v. 32 cm
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Váza
No.: 40Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:39
glazovaná pálená hlína, v. 28 cm
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Váza
No.: 41Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:40
glazovaná pálená hlína, v. 27 cm
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Šumava
No.: 68Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:07
olej, plátno, 68 x 92 cm, sign. PD, rám
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Kompozice
No.: 76Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:15
litografie, 49 x 31,5 cm, sign. PD, rám, č. 1/50
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Kompozice
No.: 78Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:17
běloba, kombinovaná technika, karton, 1992, 70 x 100 cm, sign. DU Hlaváček 92
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Mistr Alois Jirásek
No.: 95Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:34
olej, plátno, 125,5 x 85 cm, rám
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Chryzantémy
No.: 97Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:36
olej, sololit, 49,5 x 30 cm, sign. PD, rám
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID4**7 History of bids