Ludvík Kundera
(1920-2010)
Vzpomínky na města, kde jsem nikdy nebyl
No.: 461Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
Bibliofilie, 2x sign. slepotisk J. Ruszelák, podpis na ob. Ludvík Kundera, bez nakl. údajů, 1988, 69/100, 2x dvojlist s básněmi a 1x grafický list v pův. ob., dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Petr Bezruč
(1867-1958)
Rukopis s podpisem
No.: 771Auction price: 250 CZK (11 €)
pohlednice, 10 x 15 cm, ručně psaná a podepsaná pohlednice, pohlednice i přoložená fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Vilém Závada
(1905-1982)
Autogram
No.: 772Auction price: 250 CZK (11 €)
podpis, papír, 8 x 12 cm, podpis na papírové kartě, karta i přiložená fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Václav Černý
(1929-2001)
Rukopis s podpisem
No.: 783Auction price: 250 CZK (11 €)
rukopis, papír, 33 x 24 cm, rukopis s podpisem na velném listu, fotografie a pozvánka k výstavě nalepeny, r. 1971, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Jan Konůpek
Hrdinové a věřící 1914-1918
No.: 520Auction price: 250 CZK (11 €)
Current price: 250 CZK (11 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
Hledání otců
No.: 518Auction price: 250 CZK (11 €)
Current price: 250 CZK (11 €)
Karel Vlach
(1911-1986)
Program koncertů
No.: 696Auction price: 250 CZK (11 €)
Current price: 250 CZK (11 €)
Rudolf Antonín Dvorský
(1899-1966)
Program koncertů
No.: 695Auction price: 250 CZK (11 €)
Current price: 250 CZK (11 €)
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Robinson. jeho osudy, zážitky a dobrodružství
No.: 126Auction price: 200 CZK (9 €)
kniha, pro mládež vzdělal Max Regal, vydal Jan Kobes, Praha 1932, 185 s., clpl. vazba, některé stránky uvolněné, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Eliška Krásnohorská
(1847-1926)
Šumavský Robinson
No.: 147Auction price: 200 CZK (9 €)
kniha, redakce Jan Neruda, ed. Poetické besedy sv. 32., vydal Ed. Valečka, Praha 1887, pův. polopl. vazba, 112s., velmi dobý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
František Běhounek
(1898-1973)
Kniha Robinsonů Osudy slavných trosečníků
No.: 129Auction price: 200 CZK (9 €)
kniha, ilustrace Zd. Burian, vydali Toužimský a Moravec, Praha 1944, 338 s., plpl. převazba, vybledlý hřbet, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Robinson Crusoe
No.: 114Auction price: 200 CZK (9 €)
kniha, volně vypravuje Josef V. Pleva, ilustrace Zd. Burian, edice KOD, vydalo SNDK, Praha 1963, laminátová vazba, 252 s., natržené dvě stránky, na hřbetu lehce poškozená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Robinson Crusoe. Dobrodružné příběhy jinocha na pustém ostrově
No.: 102Auction price: 200 CZK (9 €)
kniha, upravil Jos. Hrbek, barev. frontispis, 1 barev. příloha a 1 ilustrace v textu + pérové v textu a přílohách Jiří Wowk, 2x mapka cest v závěru, vydali Šolc a Šimáček, Praha 1946, 216 s., plpl. vazba, hřbet lehce poškozený a zkosený, odřené desky, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Robinson Crusoe. Jeho život a podivuhodné příhody
No.: 101Auction price: 200 CZK (9 €)
kniha, upravila a přeložila B. Hloušková, 2 barev. frontispis + pérové kresby v textu a přílohách Jiří Wowk, 2x mapka cest, obsahuje I. a II. díl, vydali Šolc a Šimáček, Praha 1933, 175 s., clpl. vazba, praský hřbet, lehce zašlá, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Daniel Defoe (De Foe)
(1660-1731)
Robinson Crusoe
No.: 99Auction price: 200 CZK (9 €)
kniha, volně vypravuje Josef V. Pleva, ilustrace Zd. Burian, obsahuje pérovky z vyd. SNDK (1956) doplněné o menší drobné kresby pro vydání SPN (1958), vydalo SPN, Praha 1961, 2. vydání, 262 s., poloplátěná vazba, odřené rohy, lehce zašpiněná, skvrna na hřbetu, dobrý stav , Provenance: Antiquarian …
Current price: 200 CZK (9 €)