• Josef Liesler

    Chvála slov. Sborník mladé práce

    No.: 605

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    sborník, sign. linořez ve frotispisu a sign. linořez na obálce J. Liesler, sborník začínaajících lterátů mmj. Jos. Hiršal, J. Kotalík, P. Bojar, A. Vrbová, Fr. Vrba, J. Rumler aj., vydal Melantrich, Praha 1940 orig. brož, 180s., nerozřezáno, obálka při hřbetu poškozená a odřená, místy skvrnky, dobr…

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Josef Liesler

    Také jedno faunovo odpoledne

    No.: 552

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    bibliofilie se 6 původními kombinovanými hlubotiskovými technikami ve formátu 21,5 x 12,5 cm (3x) a 7 x 5 - 5 x 3,5 cm (3x), 1987, 30,5 x 20 cm, 3x sign. PD Liesler 87, autorský tisk, pevná celoplátěná převazba s vlepeným původním přebalem s tištěnou grafikou, vydáno pro účastníky slavnostního večer…

    Current price: 3.000 CZK (125 €)