Josef Svatopluk Machar
(1864-1942)
Pohlednice Prokopu Tomanovi st.
No.: 826Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
pohlednice, 1938, 9 x 14 cm, Vlastnoručně psaná pohlednice z 24.4.1938 s podpisem J. S. M., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Ladislav Herbert Struna
(1899-1980)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 827Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Viktor Stretti
(1878-1957)
Členská legitimace SČUG Hollar
No.: 828Auction price: 300 CZK (13 €)
dopis, 1928, 7,3 x 12 cm, podepsáni majitel průkazu Dr Prokop Toman, předseda spolku Viktor Stretti, pokladník Arthur Novák, razítko S.Č.U.G. Hollar Prah, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G. Schmoranz at The Academy of Arts, Architecture and Design in…
Current price: 300 CZK (13 €)
Karel Čapek
(1890-1938)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 829Auction price: 5.000 CZK (209 €)
dopis, 1938, 10,3 x 14,8 cm, Rukopisný dopis s podpisem ze 7.4.1980, dopis vložen do obálky s úmrtním oznámením zaslané Tomanovi rodinou Karla Čapka v lednu 1939, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Václav Karel Krofta
(1896-1974)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 830Auction price: 500 CZK (21 €)
dopis a pohlednice, 1947, 23 x 35 / 14 x 9 cm, Strojopisný dopis s podpisem z 27.2.1947, v původní obálce; vlastnoručně psaná pohlednice ze 4.III.1947 s podpisem V. K. Krofta (básník a prozaik), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Jarmila Kronbauerová
(1893-1968)
Dopis Prokopu Tomanovi st.
No.: 831Auction price: 300 CZK (13 €)
dopis, 1929, 28 x 22 cm, Rukopisný dopis s podpisem z 23.I.1929, v původní obálce. Přiložena signovaná navštívenka z 18.X.1938. Česká herečka a zpěvačka, členka státní činohry , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Petr Křička
(1884-1949)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 832Auction price: 400 CZK (17 €)
dopis a úmrtní oznámení, 1937/1949, 15 x 11 cm, Vlastnoručně psaná pohlednice z 19.XII.1937, vloženo do dopisu s úmrtním oznámením z r. 1949, podepsána A. Křičková, v původní obálce. Překladatel, pedagog, básník, knihovník. , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Milena Komrsová
(1912-1966)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 833Auction price: 300 CZK (13 €)
dopis, 1962, 29,5 x 21 cm, Obsáhlý rukopisný dopis ze 16.IV.1962, podpesána Milena Komrsová - Niklová, ak. malířka, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Bohumil Kafka
(1878-1942)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 834Auction price: 400 CZK (17 €)
dopis, 1938, 21 x 31,5 cm, Rukopisný dopis s podpisem ze 30.VIII.1938, doplnit, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 835Auction price: 300 CZK (13 €)
dopis, 1958, 12,5 x 15 cm, Dopis s podpisem ze 30.XII.1958, v původní obálce, bez textu, v obálce s razítkem autora vloženo dřevorytové PF 1959 ve formátu 10 x 10 cm, sign. PD V. Pukl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Schusser at The Academy of Arts, Architecture and Design…
Current price: 300 CZK (13 €)
František Havránek
(1887-1964)
Dopis Prokopu Tomanovi st.
No.: 836Auction price: 500 CZK (21 €)
dopis, 1952, 21 x 30 cm, Krásně vyvedený rukopisný dopis s podpisem z 25.1.1952, v původní obálce značená Tatranské múzeum v PopraděMalíř, speleolog, projektant, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Karel Tondl
(1893-1980)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 837Auction price: 300 CZK (13 €)
dopis, 1973, 21 x 29,5 cm, Rukopisný dopis s podpisem ze 3.7.1973, v původní obálce s razítkem autora. Tondlovo vřelé poděkování za životopisnou studii, kterou o něm Toman napsal., Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Svabinsky at The Aca…
Current price: 300 CZK (13 €)
Bedřich Plaške
(1875-1952)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 838Auction price: 500 CZK (21 €)
dopis a pohlednice, 1945/1950, 14,5 x 10,5 cm, Rukopisný dopis s podpisem z 18.I.1950, v původní obálce; vlastnoručně psaná pohlednice s Plaškeho fotografickým portrétem z druhé strany. Malíř, významný český operní pěvec, člen opery v Drážďanech a ND v Praze, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Arthur Novák
(1876-1957)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 839Auction price: 400 CZK (17 €)
dopis, 1932, 21 x 15 cm, Rukopisný dopis s podpisem z 21.XII.1932, v původní obálce, s autorským razítkem Arthura Nováka, redaktora Hollaru (překladatel, redaktor, kritik, bibliofil). Poděkování P. Tomanovi st. za možnost tisknout jeho práce a přání k 60. narozeninám, Provenance: Antiquarian Dlážděn…
Current price: 400 CZK (17 €)
Jaroslav Panuška
(1898-1962)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 840Auction price: 300 CZK (13 €)
dopis, 1958, 10 x 14 cm, Rukopisná dopisnice s podpisem z 25.X.1958. Malíř, syn Jaroslava Panušky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)