Zátiší s hruškami

    No.: 223

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Gift to Beatles

    No.: 327

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Bárky na pobřeží

    No.: 276

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

    No.: 281685

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 17:08

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Kytice ve váze

    No.: 282049

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 17. 06. 2024 18:21

    tempera, papír, 1970, 42 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, na zadní straně věnování, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Letní krajina

    No.: 282067

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 17. 06. 2024 18:22

    olej, plátno, 1944, 60,5 x 74,5 cm, sign. PD Svilinek? 1944, napínací rám, v horní části plátno poškozeno cca 2cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Kytice ve váze

    No.: 282050

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 17. 06. 2024 18:23

    olej, malířská lepenka, 70 x 50 cm, sign. PD nečitelně, lepenka zvlněná působeném vlhkosti, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    V posteli

    No.: 277778

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 17. 06. 2024 18:24

    olej, karton, 51 x 29 cm, sign. LD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    No.: 282051

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 17. 06. 2024 18:25

    olej, sololit, 41 x 33 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Obrana

    No.: 223382

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 19. 06. 2024 18:11

    litografie, 7,7 x 9,3 cm, sign. PD nečitelně, 14/50, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Tvář

    No.: 282105

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 19. 06. 2024 18:33

    litografie, pastel, 12,5 x 12 cm, sign. PD, č. 33/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    V letu

    No.: 282104

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 19. 06. 2024 18:34

    suchá jehla, 20,5x29,5 cm, sign. pd, č. g. 19/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Housle

    No.: 282124

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:19

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Kapela

    No.: 282123

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:20

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Vzkříšení

    No.: 250720

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:21

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Zlomyslná kuželka

    No.: 249368

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 20. 06. 2024 18:22

    akvarel, tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích mimo kresbu mírně zažloutlý a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)