Max Švabinský
Fr. Pražák: Dětství Maxe Švabinského
No.: 637Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, sign. litografie M. Švabinský, úprava C. Bouda, vydal Václav Petr, Praha 1949, Ex. 530/550, 51 s., vevázaná obálka, pl. kožená vazba, lehce odřený hřbet, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Max Švabinský
Volné směry Janu Nerudovi
No.: 594Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, litografie M. Švabinského: Podobizna J. Nerudy, text F.X. Šalda, výtvarný doprovod: H. Böttinger, J. Preisler, S. Sucharda, L. Šaloun, F. Šimon, K. Špillar, vydal Fr. Topič, Praha 1911, brož., 24 s., obálka při okrajích a hřbetu poškozená, lehce zažloutlá, jinak dobrý stav , Provenance…
Current price: 400 CZK (17 €)
Max Švabinský
Satyr
No.: 537Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Max Švabinský
Stěpan Ščipačov: Sloky lásky
No.: 645Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, sign. litografie, vazba, předsádka a věnování M. Švabinský, úprava. M. Kaláb, vydal Svět sovětů, Praha 1959, 500 výtisků, 98 s., kožená vazba se zl. reliéfem, lehce zašpiněná, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Max Švabinský
Bedřich Smetena
No.: 42Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:41
dřevoryt, 31 x 26 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, č. 196/200
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids