Kubistické zátiší s loutnou

    No.: 717

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:27

    pastel, papír, 38 x 55 cm, PD monogr.VL, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

    Surealistická tvář

    No.: 718

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:28

    olej, plátno, 46 x 41,5 cm, sign. PD, rám, poškozená malba,

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

    Věštba nad Prahou

    No.: 719

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:29

    olej, papír, 1970, 13,5 x 23 cm, sign. PD , rám, popraskaný rám,

    Zástupy šílených

    No.: 720

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:30

    olej, dřevo, 1994, 36 x 72 cm, sign. PD, rám

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Ženský akt

    No.: 721

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:31

    akvarel, papír, 1977, 35 x 26 cm, sign. PD, rám

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Kytice ve váze

    No.: 722

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:32

    olej, dřevěná deska, 1957, 50 x 57 cm, monogr. PD M 57, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Letní den

    No.: 723

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:33

    olej, plátno, 38,5 x 46,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Z Itálie

    No.: 724

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:34

    olej, plátno, 46,5 x 67 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Prosluněná kolonáda

    No.: 725

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:35

    olej, plátno, 45 x 66,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Ve Středomoří

    No.: 726

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:36

    olej, plátno, 48 x 69 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Interiér

    No.: 727

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:37

    olej, plátno, 48 x 68 cm, plátno není adjustováno na blindrám, v pravém horním rohu kus plátna chybí, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Ve Středomoří

    No.: 728

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:38

    olej, plátno, 2009, 48 x 68,5 cm, monogr. PD PS 09, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    V Benátkách

    No.: 729

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:39

    olej, plátno, 39,5 x 53 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Na pláži

    No.: 730

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:40

    olej, plátno, 47,5 x 66 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Kanál v Benátkách

    No.: 731

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:41

    olej, plátno, 46 x 68,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Pouliční scenerie

    No.: 732

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:42

    olej, plátno, 47,5 x 63,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Noční krajina

    No.: 733

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:43

    olej, plátno, 45,5 x 50,5 cm, monogr. LD RV, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Město ve Středomoří

    No.: 734

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:44

    olej, plátno, 38 x 55,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Krajina před bouřkou

    No.: 735

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:45

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Město ve Středomoří

    No.: 736

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:46

    olej, plátno, 38,5 x 48,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Pole

    No.: 737

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:47

    olej, plátno, 50 x 60 cm, sign. PD, rám

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Krajina se snopy

    No.: 738

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:48

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Na nábřeží

    No.: 739

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:49

    olej, překližka, 58,8 x 78,7 cm, sign. LD , rám, poškozeno, rám poškozen,

    Srnka

    No.: 18

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 03. 12. 2020 14:16

    dřrevoryt, 13 x 9 cm, sign. PD ČKA21, zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

    Rotterdam

    No.: 362

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 15:00

    kombinovaná technika, papír, 44,5 x 70 cm, sign. LD nečitelně, návrh dekorací pro nezjištěný film natáčený ve filmových ateliérech Barrandov, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Koně

    No.: 349

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    bronz, 2001, 9 x 22 x 8 cm, značeno v bronzu, dřevěný podstavec,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Kvetoucí akt

    No.: 70

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 03. 12. 2020 15:28

    tužka, papír, 1986, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné opděrky,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Vlající žena

    No.: 68

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 12. 2020 15:32

    litografie, 10 x 10,5 cm, sign. PU, při pravém okraji nepatrně natrženo,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Klečící

    No.: 66

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 03. 12. 2020 15:36

    tužka, papír, 1989, 27 x 23 cm, sign. PD 89, papír napravo nahoře ušpiněn,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Nahá dívka

    No.: 54

    Planned termination: 03. 12. 2020 16:00

    lept, 1967, 41 x 28 cm, sign. PD, č. 98/100, při okrajích pokrčený papír,