Kytice ve váze

    No.: 722

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:32

    olej, dřevěná deska, 1957, 50 x 57 cm, monogr. PD M 57, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Letní den

    No.: 723

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:33

    olej, plátno, 38,5 x 46,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Z Itálie

    No.: 724

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:34

    olej, plátno, 46,5 x 67 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Prosluněná kolonáda

    No.: 725

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:35

    olej, plátno, 45 x 66,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Ve Středomoří

    No.: 726

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:36

    olej, plátno, 48 x 69 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Interiér

    No.: 727

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:37

    olej, plátno, 48 x 68 cm, plátno není adjustováno na blindrám, v pravém horním rohu kus plátna chybí, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Ve Středomoří

    No.: 728

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:38

    olej, plátno, 2009, 48 x 68,5 cm, monogr. PD PS 09, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    V Benátkách

    No.: 729

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:39

    olej, plátno, 39,5 x 53 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Na pláži

    No.: 730

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:40

    olej, plátno, 47,5 x 66 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Kanál v Benátkách

    No.: 731

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:41

    olej, plátno, 46 x 68,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Pouliční scenerie

    No.: 732

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:42

    olej, plátno, 47,5 x 63,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Noční krajina

    No.: 733

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:43

    olej, plátno, 45,5 x 50,5 cm, monogr. LD RV, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

    Město ve Středomoří

    No.: 734

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:44

    olej, plátno, 38 x 55,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Krajina před bouřkou

    No.: 735

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:45

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Město ve Středomoří

    No.: 736

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:46

    olej, plátno, 38,5 x 48,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Pole

    No.: 737

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:47

    olej, plátno, 50 x 60 cm, sign. PD, rám

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Krajina se snopy

    No.: 738

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:48

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Na nábřeží

    No.: 739

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 11. 12. 2020 13:49

    olej, překližka, 58,8 x 78,7 cm, sign. LD , rám, poškozeno, rám poškozen,

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

    Rotterdam

    No.: 362

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 15:00

    kombinovaná technika, papír, 44,5 x 70 cm, sign. LD nečitelně, návrh dekorací pro nezjištěný film natáčený ve filmových ateliérech Barrandov, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Koně

    No.: 349

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    bronz, 2001, 9 x 22 x 8 cm, značeno v bronzu, dřevěný podstavec,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Vesnice s rybníkem

    No.: 225461

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 20:00

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Hrušeň

    No.: 228531

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 20:18

    olej, karton, 28,4 x 21,4 cm, sign. LD, místy poškozeno,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Loď Franklin

    No.: 237232

    Planned termination: 07. 12. 2020 20:50

    Pražská ulice

    No.: 239075

    Planned termination: 07. 12. 2020 21:06

    Vesnice

    No.: 240794

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 21:34

    tempera, papír, 1943, 35,5 x 47 cm, sign. LD 43,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Myslivecká tématika

    No.: 248956

    Planned termination: 07. 12. 2020 22:46

    2 x olej, plátno, 42 x 27 cm,

    Portét Janinky Lavanteové

    No.: 248957

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 07. 12. 2020 22:48

    olej, karton, 63,5 x 50,5 cm, sign. PD 1943, rám, rám poškozen,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Portét Janinky Lavanteové

    No.: 248959

    Planned termination: 07. 12. 2020 22:50

    olej, karton, 58 x 41,5 cm, sign. PD 1943, rám, na rámu drobné oděrky,

    Letadlo (PF 1972)

    No.: 242971

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 19:06

    lept, 1971, 9,6 x 12 cm, sign. PD, papírová pasparta,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pes

    No.: 242974

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 19:10

    litografie, 1925, 5 x 8 cm, nalepeno v papírové paspartě,

    Current price: 100 CZK (4 €)