Tomáš Bím
Bím75
No.: 712Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
tuš, katalog, 30 x 21 cm, originální kresba s podpisem T. Bím na titl. straně katalogu Bím75, vydáno u příležitosti výstavy v Novoměstské radnici v Praze konané k 75. narozenimám autora, 87s., zlomený přední dolní růžek, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Tomáš Bím
Advertising in the landscape
No.: 281276Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 16:01
lithography, 1992, 65,5 x 49,5 cm, signed lower/middle Tomáš Bím 92, no. 55/140, slightly torn in one place at the right edge, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Tomáš Bím
Beerfest na dvorku (111 let litografické dílny Říční)
No.: 281554Auction price: 16.000 CZK (667 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:57
litografie, 2022, 54 x 43 cm, sign. DU Tomáš Bím, č. 85/111, the private study
Current price: 16.000 CZK (667 €)