• Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Lidice (Skizza)

    No.: 219736

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:09

    oil on carton, 1948, 40 x 50 cm, signed lower/right JHořánek, rám, verso inscription/ labeled, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Associa…

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Budování nových Lidic

    No.: 219737

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:10

    oil on canvas, 1949, 29 x 43 cm, signed lower/right Hořánek 49, verso inscription/ labeled, slightly damaged, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The…

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

  • Bohumil Matějíček

    (1925-1998)

    Budečské chalupy

    No.: 219744

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:11

    oil on canvas, 1970, 60 x 80 cm, signed lower/right Matějíček 70, rám, verso inscription/ labeled, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Estimate: k CZK

  • Jiří Rada

    Stromy

    No.: 219765

    Auction price: 1.350 CZK (54 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:12

    combined technique, paper , 69 x 59 cm, rám, verso inscription, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Pukl

    Current price: 1.350 CZK (54 €)

    Estimate: k CZK

  • Alena Vernerová

    Cesta k chalupě

    No.: 219793

    Auction price: 675 CZK (27 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:13

    pastel, carton, 1986, 19 x 29 cm, signed lower/right A. Vernerová 1986, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 675 CZK (27 €)

    Estimate: k CZK

  • Alena Vernerová

    Motiv od Babylonu

    No.: 219794

    Auction price: 675 CZK (27 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:14

    pastel, carton, 1980, 31 x 43 cm, signed lower/right A. Vernerová 1980, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 675 CZK (27 €)

    Estimate: k CZK

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Groteska

    No.: 219825

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:15

    screen printing, 1992, 49 x 32,5 cm, signed lower/right Hořánek 92, pasparta, no. 30/70, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association o…

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Jan Kukla

    No.: 220209

    Auction price: 360 CZK (15 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:16

    kombinovaná technika, karton, 1978, 28 x 39 cm, sign. PD Kukla 78, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 360 CZK (15 €)

    Estimate: k CZK

    No.: 220211

    Auction price: 360 CZK (15 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:17

    olej, plátno, 36 x 60 cm, rám, poškozený rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 360 CZK (15 €)

    Estimate: k CZK

  • Vlastimil Miller

    (1907-?)

    Skály

    No.: 221370

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:18

    oil on canvas, 41 x 56 cm, signed lower/right V. Miller, rám, slightly damaged frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Igor Piačka

    Anděl

    No.: 221443

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:19

    etching, 2008, 19,8 x 13,9 cm, signed lower/right Igor Piačka 2008, no. 41/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Kamila Ženatá

    Stromy

    No.: 221448

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:20

    lithography, 16,3 x 25,3 cm, signed lower/right Kamila Ženatá, no. 62/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of L. Cepelak

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Jitka Kolínská ?

    Jsi anižbys našlapoval

    No.: 222009

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:21

    akvarel, tuš, papír, 30 x 21 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Statek

    No.: 222013

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:22

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Příbramská

    Baletka

    No.: 222015

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:23

    tempera, papír, 1946, 34 x 24,5 cm, sign. PD Příbramská 46, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Pohled do kraje

    No.: 222016

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:24

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Castrillo

    No.: 223785

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:25

    lept, reliéfní tisk, pero, 1990, 19,8 x 14 cm, č. 14/85, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Pohled na Pražský hrad z Belvederu

    No.: 223786

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:26

    litografie, 29,3 x 21 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Estimate: k CZK

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    České Budějovice

    No.: 223787

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:27

    litografie, 22,8 x 36,9 cm, sign. PD J. Černý Klatovský, č. 1/50, při okrajích lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Estimate: k CZK

  • Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec

    No.: 223790

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:28

    litografie, 23 x 37 cm, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Estimate: k CZK

  • Otto Procházka

    Brána na Kampě

    No.: 223792

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:29

    uhel, papír, 1988, 46 x 30 cm, sign. PD O. Procházka 88, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Estimate: k CZK

  • Gisele Reisser

    No.: 223809

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:30

    litografie, 2009, 20,2 x 28,7 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Estimate: k CZK

  • Gisele Reisser

    Řadové domy

    No.: 223810

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:31

    litografie, 2009, 20,2 x 28,8 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Estimate: k CZK

  • Gisele Reisser

    Zákoutí

    No.: 223811

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:32

    litografie, 2009, 28,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Estimate: k CZK

  • Gisele Reisser

    Zákoutí s lampou

    No.: 223812

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:33

    litografie, 2009, 20,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Estimate: k CZK

    Iphofen - Mainbernheimer Tor

    No.: 223815

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:34

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Estimate: k CZK

  • Michael Rittstein

    Hlava - srdce

    No.: 224389

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:35

    litografie, 29 x 21,5 cm, sign. PD M. Rittstein, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupina and The…

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Akt ženy

    No.: 224419

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:36

    uhel, papír, 1976, 33,5 x 28,8 cm, monogr. PD SH 76, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. A. Hoffmeister at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Bohunka Waageová

    No.: 224568

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:37

    olej, plátno, překližka, 2001, 22 x 16 cm, sign. PD B. Waageová 01, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Kaiser and Mahelka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Bohunka Waageová

    Záře

    No.: 224569

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 17. 11. 2020 14:38

    olej, plátno, 1999, 30 x 25 cm, sign. PD B. Waageová 1999, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Kaiser and Mahelka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 6.000 CZK (240 €)