Vladimír Renčín
(1941-2017)
Ota Pavel: Tatínkova loď naděje
No.: 449Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1990, sign. vše Renčín, rozměr bibliofilie 31,5 x 21 cm. Tři ukázky z autorovy povídkové tvorby vybral, pro tisk připravil a ediční poznámkou opatřil Bohumil Svozil. Čtyřmi původními litografiemi ilustroval Vladimír Renčín. Vydala Bonaventura jako 1. svazek bibliofilské edice význačných…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Our ecology
No.: 281373Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 17:38
ink, watercolor, paper, 42 x 29,5 cm, sign. PU Renčín, slightly soiled
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Beautiful country
No.: 281374Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 17:39
ink, watercolor, paper, 42 x 59 cm, signed lower/right Renčín
Current price: 15.000 CZK (625 €)