Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    Astra bilobé

    No.: 30

    Auction price: 29.000 CZK (1.160 €)

    Planned termination: 06. 05. 2021 15:00

    tuš, akvarel, papír, 1987, 16 x 24 cm, sign. PD Kamil Lhoták 87, rám, dílo Kamila Lhotáka, především díky nezaměnitelným ilustracím s charakteristickou výrazovou zkratkou, se stalo rozpoznatelným napříč širokou veřejností. Poetismus a imaginace jsou typickými vypravěči Lhotákovy tvorby. Nikdo jiný n…

    Current price: 29.000 CZK (1.160 €)

    Estimate: 50 000 - 75 000 Kč CZK

  • Kamil Lhoták

    Anna Endrštová 1963

    No.: 36

    Auction price: 390.000 CZK (15.600 €)

    kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 1963, 22,5 x 17,5 cm, sign. vše Kamil Lhoták 63, kresebný deník Kamila Lhotáka zachycuje Aničku Endrštovou, 134 dní v roce. V souboru chybí 4 kresby s čísly 65, 70, 72 a 73, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists,…

    Current price: 390.000 CZK (15.600 €)

    Estimate: k CZK

  • Kamil Lhoták

    Calls by the Fireplace (O. Neff - V. Neff)

    No.: 254733

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 19. 04. 2021 14:11

    line drawing, white, paper, 1981, 10 x 10 cm, illustrations by Kamil Lhoták, supplement to the diary PRÁCE March 14, 1981, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Kamil Lhoták

    Dr. F. Dvořák, PF 1979

    No.: 255175

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 21. 04. 2021 16:34

    litografie, 1978, 12 x 8 cm, sign. DU Kamil Lhoták 78, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Kamil Lhoták

    Dr. M. Novotný, PF 82

    No.: 255176

    Planned termination: 21. 04. 2021 16:35

    litografie, 1981, 7,5 x 12,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 81, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42