Jan Bauch

(1898-1995)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Matka s dítětem

    No.: 171

    Auction price: 55.000 CZK (2.200 €)

    Planned termination: 06. 05. 2021 15:00

    olej, plátno, 1957, 44 x 37 cm, sign. LN Jan Bauch 1957, rám, vysoce působivá ukázka z ruky všestranného umělce, který se vyučil řezbářem, poté vystudoval UMPRUM a u M. Švabinského také pražskou AVU. Jako mladý muž prošel zákopy světové války, což mělo na jeho tvorbu pochopitelně velký vliv. Z počát…

    Current price: 55.000 CZK (2.200 €)

    Estimate: 80 000 - 100 000 Kč CZK

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Odyssey's meeting with Penelope

    No.: 254752

    Auction price: 20.000 CZK (800 €)

    Planned termination: 19. 04. 2021 14:31

    combined technique, paper, 1973, 44 x 60 cm, signed lower/right Jan Bauch 73, framed , described by the author at the back, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple prof. E. Dite and V. H. Brunner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. M. Svabinsky at The Academy of …

    Current price: 20.000 CZK (800 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Portrét ženy

    No.: 255027

    Auction price: 3.100 CZK (124 €)

    Planned termination: 21. 04. 2021 14:06

    tuš, tempera, kombinovaná technika, 1980, 13,9 x 16,8 cm, sign. LD Jan Bauch 1980, na ručním papíře s vodotiskem Velké Losiny, the disciple prof. E. Dite and V. H. Brunner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of T…

    Current price: 3.100 CZK (124 €)