Evžen Seyček
(1917-2009)
Jindřich Plachta
No.: 1122Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:26
tuš, papír, 18 x 14 cm, sign. PD Evžen Seyček, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Elmar Klos
No.: 1123Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:27
tuš, lavírovaná tuš, papír, 24 x 16,5 cm, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Otakar Vávra
No.: 1124Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:28
tuš, papír, 22,2 x 16,5 cm, monogr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Stanislav Látal
No.: 1125Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:29
tuš, papír, 21 x 14,8 cm, monogr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
A.M. Brousil
No.: 1126Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:30
tuš, papír, 24 x 16,6 cm, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
No.: 1127Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:31
tuš, akvarel, papír, 24 x 16 cm, monogr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
A.M. Brousil
No.: 1128Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:32
tuš, papír, 16,6 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Viktor Kubal
No.: 1129Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:33
tuš, papír, 21 x 14,7 cm, monogr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Luděk Kopřiva
No.: 1130Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:34
tuš, papír, 21 x 14,2 cm, monogr. LD ES, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Květa Fialová
No.: 1131Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:35
tuš, papír, 21 x 14,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Ida Rapaičová
No.: 1132Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:36
tuš, papír, 12,7 x 9,2 cm, sign. na zadní straně Evžen Seyček, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Petra Janů
No.: 1133Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:37
tuš, papír, 21,2 x 15 cm, monogr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jan Pivec
No.: 1134Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:38
tuš, papír, 21,2 x 14,9 cm, monogr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Saša Rašilov
No.: 1135Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:39
tuš, papír, 18,3 x 15 cm, monogr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Bohuš Záhorský
No.: 1136Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:40
tuš, papír, 29,8 x 20,9 cm, monogr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Ladislav Pešek
No.: 1137Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:41
tuš, papír, 29,7 x 21 cm, monogr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jindřich Plachta
No.: 1138Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:42
tuš, akvarel, papír, 29,8 x 21,1 cm, mongr. PU ES, k článku Zbyňka Vavřína, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Buster Keaton (Frigo)
No.: 1139Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:43
tuš, papír, 29,7 x 21 cm, monogr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID9**4 History of bids
Evžen Seyček
(1917-2009)
František smolík ve filmu ,,Jiný vzduch
No.: 1140Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:44
uhel, papír, 30 x 22 cm, sign. PD Evžen Seyček, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Ljuba Hermanová
No.: 1141Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:45
tuš, papír, 29 x 21 cm, mongr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Voják
No.: 1142Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:46
tužka, papír, 30 x 21 cm, monogr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Charlotta Cordayová, vražedkyně Jeana-Paula Marata
No.: 1143Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:47
Current price: 500 CZK (21 €)
F.C Vogel
Napoleon obklopený nejslavnějšími osobnostmi své doby
No.: 1144Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:48
Current price: 500 CZK (21 €)
Jean Duplessis-Bertaux
(1747-1819)
Jean Paul Marat
No.: 1145Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:49
Current price: 500 CZK (21 €)
Jean Duplessis-Bertaux
(1747-1819)
Zatčení Rebespierra dne 28. července 1794
No.: 1146Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:50
Current price: 500 CZK (21 €)
Testament de Louis XVI
No.: 1147Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:51
Current price: 500 CZK (21 €)
Dobytí Bastily
No.: 1148Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:52
Current price: 500 CZK (21 €)
Louis Binet
(1744-1800)
Constitution de la République Française
No.: 1149Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:53
akvatinta, 43,9 x 37 cm, předloha Bénard, značeno v desce Binet, Rue Aubry le Boucher, 34, papír ohmataný, s výraznou zateklinou, pošpiněný, na papíru jsou četné hnědé skvrnky, roh papíru je ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
Louis Binet
(1744-1800)
Deklarace lidských práv
No.: 1150Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:54
Current price: 500 CZK (21 €)
F.M. Will
Dobytí Bastily
No.: 1151Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:55
Current price: 500 CZK (21 €)