Patrik Hábl
(1975)
Abstraktní krajina
No.: 281522Auction price: 98.000 CZK (4.084 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:25
akryl, plátno, 2012, 90 x 70 cm, sign. vzadu Patrik Hábl, tato působivá ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativní…
Current price: 98.000 CZK (4.084 €)
Patrik Hábl
(1975)
Černá hora
No.: 281538Auction price: 98.000 CZK (4.084 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:41
akryl, plátno, 2014, 120 x 60 cm, sign. vzadu Hábl, tato reprezentativní ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativn…
Patrik Hábl
(1975)
No.: 281542Auction price: 100.000 CZK (4.167 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:45
akryl, plátno, 121 x 90 cm, sign. vzadu Hábl
Current price: 100.000 CZK (4.167 €)