Bohumil Čadek
(1898-?)
Podzimní krajina
No.: 279025Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 16:18
olej, překližka, 50 x 71 cm, sign. PD Boh. Čadek, rám, na rámu poškození, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.900 CZK (80 €)