Ludvík Kuba
(1863-1956)
Lid slovanských zemí v obrazech
No.: 923Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:07
bibliofilie, podpis L. Kuby na patitulu, katalog výstavy k 90. narozeninám v Mánesu, úprava Fr. Hudeček, vydal ČSVU a Národní muzeum, Praha 1953, 64s., brož., ob. při krajích drobně poškozená a lehce zašlá, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner
Current price: 250 CZK (11 €)
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Čtení o Starém Srbsku
No.: 1225Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:09
kniha, podpis na patitulu L. Kuba, cesty a studie z roků 1890-1927, vyd. Družstevní práce, Praha, 1932, obs. 17 kreseb, 9 harmonisovaných písní, 20 bar. příloh a mapku, pův. clpl. vazba se zlacením na hřbetu, 211s., hřbet desek mírně rozpáraný, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, …
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Ludvík Kuba
(1863-1956)
3x katalog
No.: 262Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
katalog, konvolut 3 katalogů z let 1947, 1950 a 1953, na prvním z nich podpis výtvarníka na obálce, 3x sešit, lehce opotřebené okraje, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. M. Pirner
Current price: 300 CZK (13 €)
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Ludvík Kuba: Moje Čína
No.: 719Auction price: 300 CZK (13 €)
kniha s podpisem, 31,5 x 22,5 cm, sign. na titulu s věnováním Jaromíru Doležalovi L. Kuba V Praze 5. II. 1952, Uspořádal a upravil Štěpán Jež. Praha – soukromý tisk 1946. V počtu 600 Výtisků vyd. ČESKÁ GRAFICKÁ UNIE, brož. vazba, 32 stran, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. P…
Current price: 300 CZK (13 €)