Vávra
Poslanecký dům v Poděbradech
No.: 213Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:32
akvarel, papír, 1945, 31 x 22,5 cm, sign. PD Vávra 1945, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Poslanecký dům v Poděbradech
Current price: 800 CZK (34 €)