Bohumil Lonek

(1903-1998)

  • Bohumil Lonek

    (1903-1998)

    Pardubice

    No.: 314

    Auction price: 20.800 CZK (867 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 18:13

    olej, plátno, 81 x 181 cm, rám, plátno protrženo

    Current price: 20.800 CZK (867 €)