František Vavřina
(1879-1935)
Tůň
No.: 20Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:19
olej, lepenka, 48,5 x 34 cm, sign. PD Vavřina, rám
Current price: 2.000 CZK (84 €)
(1879-1935)
Tůň