-
Neurčený autor
Letáky (srpen 1968)
No.: 875Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:19
rozmnoženiny, 38 ks, obs.: obvodni připravný výbor KAN v Praze 1 (podepsáno v tisku Karol Wild - 23. 8. 1968), Výzva spojeneckým vojákům z tiskárny Polygrafiaze dne 21. 8. 1968, leták Státni památkové péče, Prokurátoři CSSR (24. 8. 1968), Nikdy nezapomeneme - seznam obětí srpnových dnù, Stručný výta…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Plakáty (srpen 1968)
No.: 876Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:20
9x plakát, obs.: UNESCO vyhlásilo rok 1968 rokem lidských práv - Vraťtee je i nám! (trochu poškozené okraje); Důvěřujeme vám! (A2 s fotoportréty L. Svobody a A. Dubčeka), úbytky papíru v rozích; Svoboda-Suverenita-Socialismus-Demokracie (A1 s fotoportrétem L. Svobody), úbytky papíru v rozích, stopy …
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Propagandistické letáky okupačních vojsk (srpen 1968)
No.: 877Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:21
letáky, 5ks, obs.: 1) Leden - Ano! Kontrarevoluce - Ne! 2) Prohlášení k občanům ČSSR 3) Vyhlasenie k občanom ČSSR (ušpiněno) 4) Občané Československa (ušpiněno) 5) Prichod do Moskvy prezidenta ČSSR L. Svobody; zažloutlý papír, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
ČB fotografie ze srpnových dnů r. 1968 v Praze
No.: 878Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:22
fotografie, 13x čb fotografie z Praha a 1x čb foto z Olomouce (mítink za zvolení Čestmíra Císaře prezidentem) neznámého autora, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Catalogue des Tableaux peints par douze Artistes: Beauverie, Bureau, Chataud, Champeaux, Darru, Hereau, Mathon, Pille, Quost, Porcher, Ribor, Vuillefroy
No.: 1201Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:45
katalog, 12x lept Imp. A. Cadart, katalog k aukci konané 29. 4. 1875 v hotelu Drouot, plpl. přev., nestr., flíčky na někt. listech (mimo tisk. plochy), dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Jeden kus života
No.: 1559Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:43
40x kresba, 22,5 x 16,5 - 15 x 10,7 cm, ilustrace ke knize, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
La Province de Namur
No.: 458Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, konvolut 7 suchých jehel s pařížskými motivy, 6x sign. PD Gérárd?, ex. 76/89, volné listy v pův. ob., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Vůle lidu (propagandistická kniha o Číně)
No.: 392Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, několik čísel časopisu Vůle lidu (volný překlad), obs. velké množství obrazového materiálu (čb. i bar. fotografie, reprodukce, mapy aj.), vyd. v Číně, 1950, uprostřed knihy umístěn rozkládací čb. plakát s Mao Ce-tungem, plpl. převazba, pův. ob. vevázány, místy jen trochu ušpiněno, desky mírně…
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Nauka o cestovním ruchu
No.: 390Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, obsáhlý text neurčeného autora či autorů s širokým záběrem týkajícího se cestovního ruchu, jednotlivé kapitoly pojednávají např. o historii, významu, předpokladech cestovního ruchu, jiné o o provozu hotelů, restaurací, o funkcích jednotlivých číšníků, o organizaci, zaměstnancích, stravování a…
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
II. celostátní spartakiáda (japonsky)
No.: 389Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, zcela výjimečně se objevující knižní fotografická reportáž ze spartakiády v japonštině, vyjma nadpisu na deskách a na tit. listě jsou texty kompletně v japonštině, na předsádce vlepený kolofon, 1960, pův. clpl. vazba, obs. velké mn. čb. vyobr., na předsádce věnování v japonštině, velmi dobrý …
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Ruční papír z Velkých Losin
No.: 383Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
soubor papírů a obálek, 32 x 23 cm, 19 obálek a 17 ruční papír s průsvitkou (žerotínský lev) z Velkých Losin, textová část na ručním papíru, vše v kart. kazetě, utrženy papírové úchyty držící soubor papírů uvnitř kazety, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Franz Fekkette, Radomil Uhlíř: Lstivá Stéla
No.: 521Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, námět a fotografie F. Fekkette, text R. Uhlíř, vyd. nákladem vlastním, 2014, brož, nestr., ob. odlepena od bloku listů, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Velislavova Bible (Velislai biblia picta)
No.: 12Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, faksimile jedinečné obrazové bible, původně vytvořené v letech 1325 až 1349, vyd. Archa 90, Praha, 2007, ex. 327/799, pův. clkžn. vazba s kováním při okrajích a uprostřed desek, přiložen 2x pův. sešit s textem Z. Uhlíře (angl.) a soupisem vyobr. (česky/anglicky), v pův. plátěném ochranném pou…
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Děvče se džbánem
No.: 154Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:33
olej, překližka, 59 x 36 cm, rám
Current price: 4.100 CZK (171 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
-
Neurčený autor
Postava
No.: 161Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:40
akvarel, kombinovan technika, papír, 1986, 50 x 30 cm, sign.DU, rám
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Rosice
No.: 173Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:52
olej, plátno, 85 x 194 cm, sign. PD, rám
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Kouřim
No.: 174Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:53
olej, plátno, lepenka, 1930, 46,5 x 65 cm, sign. PD , rám
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Krajina z lesa
No.: 229Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:48
olej, plátno, 37 x 47 cm, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Krajina
No.: 236Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:55
akvarel, papír, 1945, 21 x 29 cm, sign. PD, rám
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Zimnní krajina s vodní hladinou
No.: 237Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:56
akvarel, papír, 21 x 29 cm, sign. LD, rám
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Pole s panáky obilí
No.: 240Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:59
olej, lepenka, 31 x 34 cm, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Z lesa
No.: 246Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:05
tempera, lepenka, 44 x 37 cm, sign. PD, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
U moře
No.: 257Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:16
olej, plátno, 25 x 47 cm, rám, místy odpadlá malba
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Českomoravská vysočina
No.: 285Auction price: 1.650 CZK (69 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:44
akvarel, papír, 1934, 28 x 41 cm, sign. PD
Current price: 1.650 CZK (69 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Chalupa
No.: 298Auction price: 3.300 CZK (138 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:57
olej, dřevěná deska, 77 x 96 cm, sign. PD, rám, poškozeno
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Žně
No.: 315Auction price: 2.600 CZK (109 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 18:14
olej, plátno, 80 x 109 cm, sign. LD, rám
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Vlčí máky
No.: 281351Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 17:16
oil, cardboard, 48 x 66 cm, sign. LD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
-
Neurčený autor
Portrét ženy
No.: 281907Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 21. 05. 2024 18:37
tužka, papír, 1955, 15 x 11 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Rudolf Valentino
No.: 231376Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 21. 05. 2024 18:38
pastelky, tužka, papír, 1941, 30 x 22,1 cm, sign. PU AK 1941, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Zátiší u řeky
No.: 281916Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:22
akvarel, papír, 46,5 x 34,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED