Jiří Načeradský
Běžec/Nahý muž
No.: 31Auction price: 18.000 CZK (750 €)
Planned termination: 26. 09. 2024 15:00
akryl, dřevotříska, 1979, 52 x 76 cm, sign. PD Načeradský 79, oboustranný obraz, Jiří Načeradský se proslavil jako čelný představitel Nové figurace šedesátých let, který vytvářel obrazy malované podle fotografických předloh z denního tisku, především se sportovní tematikou. K expresivní figurativní …
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Jiří Načeradský
Erotický svět
No.: 155Auction price: 8.000 CZK (334 €)
suchá jehla, 1973, 38 x 53 cm, sign. PD Načeradský 73, č. 3/5, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Jiří Načeradský
Školní výlet
No.: 154Auction price: 5.000 CZK (209 €)
lept, 1973, 49,5 x 39 cm, sign. PD Načeradský 73, autorský tisk, Posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Jiří Načeradský
Venuše
No.: 50Auction price: 18.000 CZK (750 €)
olej, plátno, 2012, 40 x 50 cm, sign. PD Načeradský 2012, Jiří Načeradský se proslavil jako čelný představitel Nové figurace šedesátých let. I v další tvorbě opouštěl figurativní námět zcela výjimečně, především věčné téma ženství zůstávalo záminkou pro jeho výtvarné zpracování v různých stylech i v…
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Jiří Načeradský
No.: 49Auction price: 8.000 CZK (334 €)
pastel, akvarel, papír, 1998, 42 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský 98, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 8.500 CZK (355 €)
Jiří Načeradský
Muž s maskou
No.: 48Auction price: 8.000 CZK (334 €)
kvaš, tuš, papír, 1992-5, 42 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Jiří Načeradský
Kudlanka zírající
No.: 32Auction price: 52.000 CZK (2.167 €)
akryl, plátno, 2012, 45,5 x 55,5 cm, sign. DU Načeradský 2012, rám, námět ženy v různých podobenstvích se prolíná celým Načeradského dílem. Vedle realistických vyobrazení podle fotografií překvapoval Načeradský zpodobením žen jako agresivních kudlanek anebo naopak Venuší hodných úcty a zbožštění. Sá…
Current price: 52.000 CZK (2.167 €)
Jiří Načeradský
Procesí a vzducholoď
No.: 23Auction price: 7.000 CZK (292 €)
suchá jehla, 1967, 47,5 x 47 cm, sign. PD Načeradský 67, č. 7/8, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Jiří Načeradský
Rekreanti
No.: 22Auction price: 7.000 CZK (292 €)
lept, 1967, 36,5 x 49,5 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Jiří Načeradský
Života bído, přec tě mám rád
No.: 21Auction price: 7.000 CZK (292 €)
lept, 1967, 35 x 48,5 cm, sign. PD Načeradský 67, č. 4/5, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Jiří Načeradský
Exprese
No.: 20Auction price: 4.000 CZK (167 €)
lept, na rubu kresba tužkou, 1967, 49 x 32 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Jiří Načeradský
Nepřehledná situace
No.: 19Auction price: 4.000 CZK (167 €)
lept, 1967, 39,5 x 49 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Jiří Načeradský
Nedělní procházka
No.: 18Auction price: 4.000 CZK (167 €)
lept, 1967, 29 x 40 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Jiří Načeradský
Trio
No.: 17Auction price: 4.000 CZK (167 €)
lept, 1967, 29 x 37,5 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Jiří Načeradský
Demonstrace
No.: 16Auction price: 4.000 CZK (167 €)
suchá jehla, 1967, 37 x 52 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15