Ladislav Zívr

(1909-1980)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Práce z let 1929-1977

    No.: 304

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 03. 2020 20:32

    katalog , 1999, 22,9 x 14,8 cm, katalog k výstavě plastik Ladislava Zívra, publikaci připravil Jaromír Zemina, autorem fotografických snímků je Štěpán Aussenberg, MU studio v Praze, vydalo České muzeum výtvarných umění v Praze, 1999, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of Skupina 42

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Práce z let 1929-1978

    No.: 303

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 03. 2020 20:31

    katalog , 1998, 22,9 x 14,8 cm, katalog k výstavě Ladislava Zívra, kurátorkou výstavy byla Helena Hrdličková, výstavu koncipoval, katalog sestavil a úvodní texty k němu napsal PhDr. Jaromír Zemina, autorem portrétu Ladislava Zívra ze 40. let je Miroslav Hák, sazbu a reprodukce zhotovilo MU studio v …

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Shape

    No.: 19418

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    AUCTION IS TERMINATED:
    22. 12. 2016 23:44

    ink, aquarelle, paper, 1979, 45,5 x 33 cm, sign. RD Zívr 1979, frame, the member of Skupina 42

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    No.: 241126

    Auction price: 8.500 CZK (340 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2020 15:17

    akvarel, tuš, papír, 1979, 43,5 x 31,5 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of Skupina 42

    Current price: 8.500 CZK (340 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    No.: 241125

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2020 15:16