Josef Sudek

(1896-1976)

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Mostecko / Humboldtka

    No.: 775

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2020 15:00

    11x fotografie, 1969, 12,2 x 30 cm, panoramatické fotografie krajin mostecka, texty Emil Juliš, Dalibor Kozel, nakladatelství Dialog, Most, přebal mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The State Graphic School in Prague at the atelier of K. Novak, member of The Manes Associati…

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Praha panoramatická

    No.: 774

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    kniha, 284 panoramatických snímků Jos. Sudka, úprava J. Rothmayer, vayad SNKLHU, Praha 1959, 296 s., pl. vazba, ochr. pouzdro, vazba a předsádka restaurována, vnitřek publikace velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague at the atelier of K. Nova…

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Dětská podobizna Quastova syna Theodora C.

    No.: 1129

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 13:39

    fotografie, před r. 1970, 9,6 x 6,6 cm, na zadní straně: Podobizna Quastova syna. Foto J. Sudek a razítko Uměl.-prům. museum Praha, reprodukováno v přiložené literatuře, která je součástí položky: Záhada pošetilého brouka aneb Zánik krásného měšťanského slohu v díle J. Z. Quasta, vydalo Oblatní muze…

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID2**3 History of bids

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Mostecko/Humboldtka

    No.: 1128

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 13:38

    12x fotografie, 1969, 12,2 x 30 cm, 12 pohlednic, nakladatelství Dialog, Most, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The State Graphic School in Prague at the atelier of K. Novak, member of The Manes Association of Fine Artists, constituent member of Fotoklub Praha and The Czech Photographic …

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Last auctioneer: ID5**0 History of bids