Petr Nikl

  • Petr Nikl

    Pták

    No.: 117

    Auction price: 2.400 CZK (89 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 17:56

    černobílá litografie, 70 x 69, 8 cm, Malíř, hudebník, fotograf a divadelník. Byl členem již zaniklé umělecké skupiny Tvrdohlaví. Pro jeho obrazy je typická decentní barevnost. Vystavoval masky podobající se podivným zvířatům – sám v nich pak často vystupuje v různých jevištních projektech. Zpočátku …

    Current price: 2.400 CZK (89 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Petr Nikl

    Oscar Wilde: Šťastný princ, Slavík a růže, Sobecký obr

    No.: 306

    Auction price: 3.500 CZK (130 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 1x sign. litografie a 12 ilustrací P. Nikl, vyd. Aulos, Praha, 2000, celkem 100 čísl. výtisků, tento nečísl. - autorský, pův. karton. vazba s ochranný pouzdrem, 62s., velmi dobrý stav, , the disciple of prof. A. Paderlik

    Current price: 3.500 CZK (130 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Petr Nikl

    Still life near Grebovka

    No.: 542

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2019 15:00

    photo, 2014, 50 x 70 cm, signed on reverse , the disciple of prof. A. Paderlik

    Current price: 800 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Petr Nikl

    (Oskar Wilde) Šťastný princ, Slavík a růže, Sobecký obr

    No.: 51

    Auction price: 5.000 CZK (186 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 2000, 25,5 x 23 cm, č. 68, bibliofilská edice, doplněná dvanácti ilustracemi Petra Nikla a originální signovanou litografií, vydalo nakladatelství bibliofilských tisků a grafiky Aulos, vydáno 100 číslovaných výtisků, the disciple of prof. A. Paderlik

    Current price: 5.000 CZK (186 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Petr Nikl

    No.: 11

    Auction price: 2.500 CZK (93 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2019 15:00

    mezzotinta, 2005, 24,5 x 21,5 cm, sign. PD Petr Nikl 2005, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Paderlik

    Current price: 4.700 CZK (175 €)

    Last auctioneer: ID1**7 History of bids

  • Petr Nikl

    Siamské dvojče

    No.: 185

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2018 15:00

    litografie, 2009, 70 x 70 cm, PD, AT, the disciple of prof. A. Paderlik

  • Petr Nikl

    Kočka

    No.: 34

    Auction price: 4.200 CZK (156 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2018 14:00

    grafický list, 70 x 70 cm, sign. PD, Petr Nikl je český malíř, hudebník, fotograf a divadelník. Byl členem již zaniklé umělecké skupiny Tvrdohlaví. Pro jeho obrazy je typická decentní barevnost. Vystavoval masky, které se podobaly podivným zvířatům – sám v nich pak vystupoval. V roce 1995 mu byla ud…

    Current price: 4.200 CZK (156 €)

  • Petr Nikl

    Obelisk

    No.: 242059

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 01. 2020 18:40

    lithography, 1990, 31,3 x 25,5 cm, signed lower/right Petr Nikl 1990, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Paderlik

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

    Estimate: 6 000 - 8 000 Kč CZK