Ivan Komárek

  • Ivan Komárek

    Jako ryba ve vodě

    No.: 446

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:00

    kombinovaná technika, papír, 2007, 21 x 30 cm, sign. LD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Ivan Komárek

    Double

    No.: 448

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 10:59

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 31/130, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    No.: 847

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 14:06

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 36/130, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • Ivan Komárek

    Exlibris

    No.: 278818

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 14:20

    litografie, 2008, 20 x 14,9 cm, sign. PD I. Komárek 2008, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Ivan Komárek

    Harmonizující muž

    No.: 275360

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 19:58

    pastel, watercolor, pencil, ink, collage, paper, 1986, 46,6 x 64,6 cm, signed lower/right I. Komárek 1986, pasparta, , the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Ivan Komárek

    Na gauči

    No.: 268985

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 13:27

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    No.: 267329

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2022 17:31

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 22/130, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Ivan Komárek

    Žebřík

    No.: 267328

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2022 17:30

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 37/130, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Ivan Komárek

    Double

    No.: 267327

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2022 17:29

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 27/130, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 300 CZK (13 €)