Jan Bohumil Pospíšil

(1898-1968)

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-1968)

    Hrachor ve váze

    No.: 837

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:31

    olej, karton, 35,5 x 30 cm, sign. PD J.B. Pospíšil, rám, na zadní straně štítek s popisem a věnováním autora z roku 1943, malba mírně zašlá, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids