Radan Wagner

  • Radan Wagner

    Tři symboly

    No.: 912

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 13:54

    suchá jehla, 1992, 39,8 x 29,6 cm, sign. PD Radan Wagner 92, č. 24/120, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Radan Wagner

    Krajina s archetypy (vejcem)

    No.: 241401

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2020 16:31

    olej, plátno, 2001, 95 x 80 cm, sign. PD Wagner 01, rám, vzadu posáno autorem

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids