Hynek Luňák

(1926-2014)

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Lví brána (Cyklus Brány)

    No.: 56

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 18:25

    barevná litografie, 1984, 42 x 53 cm, sign. PD Luňák 84, č. 9/40, mírně ohnuté rohy

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Porta Vesuvio (Cyklus Brány)

    No.: 55

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 18:24

    barevná litografie, 1983, 53,3 x 42,7 cm, sign. PD Luňák 83, č. 12/50

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Brána zapomenutého vítězství (Cyklus Brány)

    No.: 54

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 18:23

    barevná litografie, 1986, 42 x 53 cm, sign. PD Luňák 86, č. 6/50, mírně zohýbané rohy

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Brána stojícího času (Cyklus Brány)

    No.: 53

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 18:22

    barevná litografie, 1982, 53,5 x 42,4 cm, sign. PD Luňák 82, č. 20/50